Manlift fiyatları

   /   

dingli manlift fiyatlarıTeknolojinin gelişmesi hayatın her alanında yenilikler getirmeye devam ediyor. Hemen her sektörde insan gücüne gereğin azalacağı, zamandan, enerjiden ve maddiyattan tasarruf yapmanın daha fazla mümkün olacağı makinalar gelişiyor. Manliftler tam da bu noktada her geçen gün daha fazla ön plana çıkarak pek çok sektörün gözdesi oluyor. Çalışma sahasında bu makinaları kullanmak isteyen kişilerin aklına ilk gelen konulardan birisi de manlift fiyatları oluyor.

Öncelikle ülkemizde kullanılan manliftlerin hemen tamamı yabancı markalara ait. Özellikle de Avrupa ve Amerika, Çin üretimi makinalar bu alanda daha çok tercih ediliyor. Hal böyle olunca da fiyatlar döviz kuruyla yakından alakalı oluyor.

Son dönemde ülkemizde döviz kurlarının büyük oranda artış göstermesi beraberinde manlift fiyat seçeneklerinin de artmasına neden oldu. Loft Makina olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaların merkezinde olduğumuz için fiyatlarımızı en uygun şekilde tutmaya çalışıyoruz. Fakat kurun makinaların ücretlerinden yedek parça ücretlerine kadar her şeyi etkilemesinden dolayı belli bir sınırın altına inemiyoruz.

Manlift Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

makaslı platform fiyatlarıManlift fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiyor. Bunları genel hatlarıyla şöyle sıralayabiliriz:

 • Manlift satış fiyatları üzerinde temel belirleyicilerden birisi yüksekliğidir. Çünkü bu makinaların en temel kullanım amacı daha yükseklerde, daha güvenli şekilde çalışabilmektir. Makinanın daha yükseğe çıkabilmesi için daha fazla özelliğe ve teknolojiye ihtiyacı olmakta, maliyet artmaktadır. Örneğin 10 m makaslı platform ile 16 m makaslı platformun işleyişi, teknolojisi farklıdır. Bu yüzden metrajları arttıkça ek maliyet doğurmakta, bu da satış fiyatlarına yansımaktadır.

 • Manlift fiyat farklılıklarının bir diğer nedeni manlift çeşididir. Yukarda da belirttiğimiz gibi bu iş makinası grubunda pek çok ürün vardır ve her birisinin özellikleri, donanımları, fonksiyonları çeşitlilik gösterir. Yükseklikleri, güvenlik düzeyleri, ileri geri, yana hareket kabiliyetleri, sahip oldukları teknolojiler farklıdır. Bu yüzden de seçeceğiniz makine türüne göre makinaların fiyatları değişmektedir.

 • Manliftin akülü mü dizel mi olduğu fiyatlar üzerindeki bir diğer belirleyicidir. Genel olarak dizel modellerin satış fiyatları akülü modellere nazaran daha yüksek olmaktadır. Bunun nedeni kullanılan teknoloji, dolayısıyla da güçten kaynaklıdır.
 • Bir diğer etken marka olmaktadır. Tüm dünyada çeşitli markalar bu alanda makinalar geliştiriyorlar ve hem kendileriyle hem de birbirleriyle rekabet içinde bulunuyorlar. Tecrübelerine, teknolojilerine, donanımlarına vs. birbirlerinden ayrılıyorlar. Serbest fiyat politikasından dolayı da markalar arası fiyat farkı oluşabiliyor.

 • Manlift Fiyatları 2024
  En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
  Akülü Makaslı Manlift Fiyat 370.000 TL 1.640.000 TL
  Dizel Makaslı Manlift Fiyat 1.015.000 TL 2.850.000 TL
  Eklemli Manlift Fiyat 1.450.000 TL 6.380.000 TL
  Dikey Manlift Fiyat 638.000 TL 1.200.000 TL
  Teleskopik Manlift Fiyat 1.600.000 TL 7.340.000 TL
  Örümcek Manlift Fiyat 1.624.000 TL 6.600.000 TL

  Kaydır

  Uygun Fiyatlı Manlift Satan Yerler

  Manlift alırken ilk karar verilmesi gereken makine çeşididir. Doğru manlift ve doğru satıcı sayesinde fiyatları daha uyguna gelebilir. Firmaların fiyat politikalarında serbestliği olduğu için firmadan firmaya farklılık ortaya çıkabilir. LOFT Makina olarak daima kaliteyi, güveni bütçe dostu fiyatlarla buluşturuyor, geniş ürün seçeneklerimizin tamamını ulaşılabilir fiyatlarla tercihe sunuyoruz.

  Copyright © 2019-2023 Loft MakinaTicaret LTD.ŞTİ. All rights reserved | Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. B1 Blok, No: 3S/16, TUZLA - İSTANBUL