Manlift Kiralama, Kiralık Manlift Platform

Manlift Kiralama

Manlift kiralama hizmetleri, pek çok farklı iş kolunda tercih edilen oldukça önemli uygulamalar arasında bulunur. Faaliyet gösterdiğiniz alana göre dilediğiniz gibi kiralama işlemi yapma fırsatınız vardır. Özellikle yalnızca belirli zamanlar için bu hizmetten faydalanmanız gerekiyorsa ihtiyacınız doğrultusunda destek alırsanız, çok daha avantajlı olacağınızı da bilmelisiniz. Firma olarak tüm taleplerinize profesyonel bir çerçevede karşılık vermekte ve gereksinimlerinizi son derece hızlı bir şekilde karşılamaktayız.

Manlift, kelime anlamı olarak personel yükseltici araç şeklinde ifade edilebilir. Loft Makina ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz etkileyici hizmetler sayesinde iş süreçlerinizi ciddi oranda kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Sektörümüzde uzun yıllar sonucu elde ettiğimiz deneyim ise müşteri odaklı yaklaşımlarımızı fazlasıyla geliştirmemizi sağlamaktadır. Aynı zamanda bizimle iletişime geçtiğiniz anda ihtiyaçlarınızı dinleyerek en uygun seçeneği tercih etmenize de yardımcı oluyoruz.

Makaslı platform kiralama ve diğer seçenekler, personelin ulaşmakta zorluk çektiği noktalara rahatlıkla erişmesi adına çok değerlidir. Makine grupları arasında bulunan manlift ile tam olarak güven içerisinde işlem yapmanız mümkün olur. Bu sayede herhangi bir tehlikeyle karşı karşıya kalmadan nokta atışı bir çözüm bulduğunuzu da yakından görebilirsiniz. Ayrıca maliyet açısından son derece verimli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Manlift Kiralama Hizmeti Ne İşe Yarar?

Son derece kolay bir şekilde yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz aracılığıyla pek çok ayrıcalığa aynı anda sahip olursunuz. Başta çıkılması güç alanlara erişmek adına tercih edilen manlift, iş güvenliğinin tam anlamıyla sağlanmasına da fazlasıyla destek verir. İş faaliyetlerinize bağlı olarak ister iç isterseniz de dış bölgelerde kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak iç mekânlar için akülü platformlar, daha zorlu dış alanlarda ise eklemli platform kiralama türünü seçmeniz iyi bir sonuç almanızı kolaylaştırır. Büyük bir çaba sonucu beklentilerinizi karşılamanız için hayata geçirdiğimiz dikkat çekici uygulamalardan dilediğiniz zaman siz de faydalanabilirsiniz. Hizmet alarak oldukça pratiklik kazanacağınızı da unutmamalısınız. Sistemlerimizin sağladığı faydaları ise aşağıda görebilirsiniz:

 • Herhangi bir malzemenin montaj ve demontaj işlemini gayet hızlı biçimde tamamlayabilirsiniz.
 • Yüksekliği fazla olan alanlarda aradaki mesafeyi ustalıkla aşma şansına sahip olursunuz.
 • Farklı türdeki seçeneklerle çeşitli engellere sahip noktalara zorlanmadan rahatça ulaşabilirsiniz.
 • İç veya dış mekân fark etmeksizin güven içerisinde çalışmaya devam edebilirsiniz.
 • Fabrika, depo veya AVM gibi yerlerin iç kısımlarında ürün yerleştirme ve temizlik süreçlerini oldukça hızlandırabilirsiniz.
 • Dış cephe temizliklerinde camların yüksekliğine göre ayarlama yaparak, camlarla eşit mesafede silme işlemi yapmanız mümkün olur.
 • Bahçe düzenlemesi uygulamalarında ağaç budama gibi işlerinizi İstanbul manlift kiralama hizmetimiz sayesinde kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
 • İnşaat, bakım ve onarım gibi çalışmalarınızı konforlu bir şekilde yapmanız mümkündür.
 • Çatı ve bina tamirat işlemlerini zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.
 • Boya ve badana işlerinde çok daha etkili bir çalışma yapabilirsiniz.

 • Yukarıda belirttiğimiz bu faydaların dışında isteklerinize paralel olarak uygun makinelerimizi kullanabilirsiniz. Bu aşamada en önemli husus, zorlu alanlara kolay erişim imkânı talep etmenizdir. Gerekli detayları öğrenmek ve hemen kiralama işlemi yapmak içinse sadece bize ulaşmanız yeterlidir.

  Türkiye Geneli Manlift Kiralama Hizmetinde Araçların Teknik Özellikleri

  Türkiye geneli manlift kiralama uygulamalarımızla hizmet almak isteyen müşterilerimiz için fark yaratan seçenekler sunuyoruz. Gerekli teknik kapasiteye sahip olan makinelerimizi hizmetinize tahsis ederek, işlerinizi hızlı, kaliteli ve güvenli biçimde sonlandırmanızı hedefliyoruz. Bu hedefimize uygun olarak modern ve yeni teknolojiler vasıtasıyla araçlarımızın kapasitesini genişletmeyi de hiçbir zaman ihmal etmiyoruz.
  İşlerinizi tam anlamıyla sorun yaşamadan tamamlamak için yalnızca hizmet almanız yeterli olmaz. Alacağınız hizmetin kaliteli olması çok kritik bir konudur. Yetersiz imkânlar nedeniyle avantaj elde etmek isterken maalesef zarara uğrayabilirsiniz. Bu yüzden teknik özellikleriyle dikkat çeken hizmetlerimizi mutlaka görmelisiniz. Genel olarak tercih edeceğiniz türe göre araçlarımızın teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanır:

 • Ortalama 5 metre ila 28 metre aralığındaki bir yüksekliğe kolayca ulaşmanıza olanak tanınır.
 • Araçların genişliği 1,5 metre ve uzunluğu yaklaşık 5 metredir.
 • Akülü ve dizel yakıt tipine sahip platform modelleri bulunur.
 • Makaslı, eklemli ve teleskopik çeşitlerine göre ayak bölümlerinin dönme oranı bir hayli yüksektir.
 • Sepetli manliftleri kamyonet benzeri araçların üzerine yerleştirerek kullanma şansınız vardır.

 • Platform kiralama tercihinize göre faydalanabileceğiniz teknik özellik sayısı artış göstermektedir. Ekibimizle iletişim kurarak beklentilerinizi paylaşmanızla birlikte tarafınıza en fazla avantajı sunacak hizmet modelini de sizlere önermekteyiz. Bu sayede hem maddi hem de manevi olarak ayrıcalıklı bir kiralama işlemi yapmanız adına firmamız güvence sunmaktadır.

  Manlift Kiralama Hizmeti Araç Çeşitleri Nelerdir?

  Manlift kiralama işlemleri için kullanılması gereken makineler farklı gruplara ayrılır. Bu noktada belirleyici olan ise nasıl bir alanda makineleri kullanacağınızdır. Gereksinimleriniz doğrultusunda tercih edebileceğiniz bazı modeller ise şu şekildedir:

 • Makaslı Platform
 • Eklemli Platform
 • Teleskopik Platform
 • Sepetli Platform

 • Personel yükseltici aracı olan bu çeşitlerle birlikte faaliyetlerinizi aksatmadan sürdürebilirsiniz. Temizlik, bakım ve tamir gibi tüm ihtiyaçlarınızda uygun modeli firmamız aracılığıyla kiralayarak rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.
  Makaslı platform kiralama hizmeti almak istediğiniz zaman öncelikle farklı motor çeşitlerinin olduğunu bilmelisiniz. Dizel ve akülü olmak üzere farklı çeşitleri olan makineler için avantajlarınızı arttıracak motor seçeneğine rahatlıkla karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş veya dar şasiye sahip modelleri de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda mini makaslı veya kolay sürüş imkânına sahip çeşitleri de beklentilerinize göre kiralamanız mümkündür.
  Genel olarak makaslı platformlar dikey bir şekildedir. Bu sayede yüksekliğin bir hayli fazla olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca ileri ve geri manevraları kolaylıkla yapmanızı sağlayan bu model ile tam bir performans almanız beklediğinizden çok daha kolaydır.
  Eklemli platform kiralama uygulamalarımızla tanışmanız halinde bir veya birden çok hareketli durumdaki kolun birleştiği, önemli bir hizmet almış olacaksınız. Genel olarak üç ya da dört tekerleği bulunan bu taşıma platformları, kişilerin yüksek alanlara ulaşmasını sağlarken aynı zamanda engebeli biçimde olan noktalara sorunsuz olarak erişilmesini de sağlar. İnşaat sektörü başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanıma müsait olan bu model, temizlikten boyaya dış cephe bakımından peyzaj işlerine kadar çok çeşitli avantajlar sunar. Bunun yanı sıra endüstriyel tesisler, depolar ve fabrikalarda makine bakımı gibi uygulamaları yapmanızı da fazlasıyla kolaylaştırır. Ayrıca enerji sektöründe yüksekteki hatlara ve telefon direklerine ulaşmanın en güvenli yollarından biri bu platform türü olmaktadır.
  Teleskopik platformlar, İstanbul manlift kiralama hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Bu model, dizel motora sahiptir ve direkt olarak uzunlamasına veya yatay biçimde yükselmeye de fırsat verir. Çalışma ortamının ve işçi sağlığının korunmasına da destek veren teleskopik çeşidi, eklemli platformla benzerlik gösterir. Fakat kendine has özellikleriyle ekstra gereksinimlerinizi karşılamak adına çok değerli bir türdür. Sepetli platform kiralama hizmetimiz sayesinde işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde sürdürmeniz oldukça kolaydır. Genel olarak sepetli platform türünü, kamyonet gibi bir aracın üzerinde kullanmanız gerekir. Dilediğiniz aracın üzerine rahatlıkla yerleştirilen platform sayesinde yüksek noktalara erişim isteğiniz çok daha hızlı bir biçimde karşılanır.

  Manlift Kiralama İşleminin Sağladığı Avantajlar

  Manlift kiralama işlemi, birçok işletme için çeşitli avantajlar sunmakta ve iş süreçlerini fazlasıyla kolay bir hale getirmektedir. Bu aşamada öncelikle tercih edeceğiniz firmanın büyük öneme sahip olduğunu en baştan belirtmeliyiz. Çünkü firmanın uygulamaları, avantaj sayısını doğrudan etkilemektedir. Maliyetten kullanım rahatlığına kadar tüm aşamaların profesyonellik esasına dayanması gerekir.
  Kiralama işlemi için doğru bir firmayı tercih ederseniz, kusursuz bir deneyim yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu noktada işletmemizden daha önce hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını inceleyerek, fikir sahibi olmanız da mümkündür. Memnuniyetinize verdiğimiz önem ve uygulamalarımızın kalitesiyle uzun yıllardır ön plana çıkmaya devam ettiğimiz için sizin de memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.
  İletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibata geçer geçmez, birçok ayrıcalığı yaşamaya hemen başlayacaksınız. Elde edeceğiniz avantajlar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

 • İrtibat kurduğunuz ilk anda ekibimiz tarafından verimli bir iş planlaması yapılmaya başlanır.
 • Gereksinimleriniz doğrultusunda en uygun hizmet modeli belirlenir.
 • Kiralama hizmetimizi ne kadar süre kullanacağınıza göre değerlendirme yapılır.
 • Tercih edeceğiniz türe göre en makul seviyedeki fiyat teklifleri hazırlanarak sizlere sunulur.
 • Türkiye’nin her bir noktasında hizmet almanıza olanak tanınır.
 • Kiralayacağınız aracın periyodik bakımları aksatılmıyor olsa da size teslim edilmeden önce tamamen bir kez daha kontrol işlemleri gerçekleştirilir.
 • Gerekli olması durumunda yerinde bakım hizmeti vermekteyiz.
 • Kullanım sürecine geçmeden önce gerekli eğitim desteğini sağlamaktayız.
 • Yaşayabileceğiniz en ufak bir sorunda bile daima iletişim kurmanıza olanak sunmaktayız.
 • Akülü ve dizel yakıt tipleri, ek masraflardan üst düzey tasarruf etmeniz anlamına gelir.
 • Günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak dilediğiniz süre aralığı için kiralama yapabilirsiniz.

 • Makaslı platform kiralama veya diğer hizmet seçeneklerimiz arasından istediğinizi seçerek, hızlıca destek almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bütçe dostu fiyatlarımız aracılığıyla sahip olacağınız avantajların etkisi, en üst seviyeye çıkacak. Profesyonel bir ekipten yardım almanın farkını ise her zaman yaşamaya devam edebileceksiniz. Böylece diğer işlerinize odaklanma noktasında da beklediğiniz boşluğa sahip olacaksınız. Tüm bu ayrıcalıkları keşfetmek ve hizmet almaya başlamak için bizi aramalısınız.

  İstanbul Manlift Kiralama Hizmetlerimizle Siz de Tanışın

  İstanbul manlift kiralama süreçlerimizi şehrin geneline ulaştırmaya devam ediyoruz. Tam olarak profesyonel uygulamalarımızla tüm beklentilerinizi anında gidermek adına faaliyetlerimizi aksatmıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre en iyi hizmeti sunmak için gerekli tedbirleri alıyor ve hizmet deneyiminizi fazlasıyla yükseltmeyi amaçlıyoruz.
  İster eklemli platform kiralama isterseniz de diğer hizmet türlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Alacağınız desteğin kapsamı fark etmeksizin en doğru uygulamaları kullanmanız için gerekli ayrıntıların tamamı, ekiplerimiz tarafından düşünülmektedir. Böylelikle herhangi bir problem yaşamadan işlemleri tamamlayarak hemen kullanım aşamasına geçebilirsiniz.
  Bize ulaştığınız zaman yalnızca kiralama işlemi yapmadığımızı da yakından görebileceksiniz. Kiralamanın yanı sıra diğer destek sunduğumuz konular aşağıdaki gibidir:

 • Bakım
 • Servis
 • Danılmanlık
 • Proje Yönetimi

 • Loft Makina ailesi olarak kiraladığınız platformları ve diğer makinelerinizi uzun vadede çok daha rahat bir şekilde kullanabilmeniz adına yardımlarımızı sunuyoruz. Böylece elde edeceğiniz verimin her geçen gün artmasına da katkıda bulunuyoruz.
  Manlift kiralama uygulamamızdan faydalanmanızın ardından özellikle uzun süreli bir kullanım gerçekleştirecekseniz, bakım işlemlerini göz ardı etmemelisiniz. Bu noktada kullanım sıklığınız gibi detayları bizimle paylaşarak, bakım yapılması gereken durumları açıkça öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bakım planlaması yapılmasına müsaade ederek, hiçbir sorun yaşamadan faaliyetlerinize devam edebilirsiniz.
  Servis uygulaması da işlerinizin aksamaması adına son derece kıymetli işlemlerden oluşur. Herhangi bir arıza durumu yaşadığınızda çok geçmeden gerekli teknik desteği sunarak, hızla sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bununla birlikte olası kullanım hatalarını da tespit ederek, yeniden problem yaşamanızın da önüne geçiyoruz.
  Platform kiralama süreçlerinde danışmanlık hizmetlerimizden de dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Oldukça kapsamlı olan danışmanlık faaliyetlerimiz sayesinde yapmanız gerekenleri zorlanmadan öğrenebilirsiniz. Özellikle maliyet detayları için yapacağımız analizle elinizi fazlasıyla güçlendirdiğimizi bilmelisiniz. Ekipman ihtiyaçları ve doğru seçimler için de karar almanızı kolaylaştırıyoruz. Güvenlik sistemleri için dikkat etmeniz gereken durumlar ve yakıt tüketim hesaplamaları gibi birçok konu hakkında değerlendirme yaparak, ayrıntılı raporları tarafınıza sunuyoruz.
  Halihazırda manlift kullanıyor olabilirsiniz. Ancak gelişen teknoloji ve değişen sektör gereklilikleri gibi konuların yakından takip edilmesi çok önemlidir. Bu yüzden projenizi etkin biçimde yönetmek istiyorsanız, yine bizimle irtibata geçerek oldukça etkileyici bir yapıya sahip şekilde yardım talebinde bulunabilirsiniz. Devam eden veya yeni başlayacak projeleriniz için destek almak içinse ekiplerimize her zaman ulaşabilirsiniz.

  Türkiye Geneli Manlift Kiralama Uygulamalarımızı Keşfedin

  Türkiye geneli manlift kiralama hizmetleri, çeşitli sektörlerde çalışmalarını sürdüren pek çok işletmenin işlerini pratikleştirmek için son derece değerlidir. İşletmeniz ülkemizin hangi konumunda olursa olsun, desteklerimizden yararlanma şansınız bulunuyor. Sadece birkaç şehirle sınırlı kalmadan Türkiye’deki tüm işletmeler için uygulamalarımızı sürdürmekten dolayı gurur duyuyoruz. Endüstriyel tesis, fabrika, inşaat sahaları, AVM ve plaza gibi birçok farklı alanda manlift çeşitlerimizle fark yaratıyoruz. Manlifte ihtiyaç duyduğunuz yerlerin tamamında isteklerinize göre hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Kiralama süresi ve diğer gereksinimleriniz doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yaparak, maksimum faydaya ulaşmanızı istiyoruz. Büyük veya küçük ölçekli fark etmeksizin tüm işletme sahipleri için cazip fiyatlar aracılığıyla desteğimizi esirgemiyoruz. Mevcut şartlara göre titizlikle değerlendirme yaparak, mümkün olan en avantajlı konuma ulaşmanız için her aşamada yardımcı olmaktayız. Siz de işletmenizin gerekliliklerini ileterek en uygun modeli tespit etmek için kesinlikle bizi tercih etmelisiniz.

  Manlift Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

  Manlift kiralama fiyatları belirlenirken çok sayıda faktörün göz önünde bulundurulması son derece önemlidir. Alacağınız iş veriminin aynı şekilde maliyet açısından da yükselmesi, firmanıza kapsamlı bir ayrıcalık tanır. Bu sayede faaliyetleriniz için oldukça önemli bir adım atarak, marka değerinizi de arttırmış olursunuz.
  Alanında uzman kadromuzla iletişime geçtiğinizde gerekli detayların tamamını aktarmanız gerekir. Böylelikle hassas bir ücret hesaplaması yapılmasını sağlarsınız. Genel olarak fiyatları etkileyen bazı faktörler ise şu şekilde sıralanır:

 • İhtiyacınız olan manlift türünün özellikleri
 • Kirama işlemi yapacağınız şehrin uzaklığı
 • Gereksinim duyduğunuz manlift sayısı
 • Ne kadar süreyle kiralama yapmanız gerektiği
 • Ek ekipman talepleri
 • Bakım ve onarım hizmetleri
 • Periyodik kontrol işlemleri
 • Araçları kullanacak personele eğitim verilmesi

 • Fiyatları değiştiren faktör sayısı her ne kadar fazla olsa da her zaman bütçe dostu ücret tekliflerini ileteceğimizden emin olabilirsiniz.
  Piyasa koşullarını göz önüne alarak titiz bir şekilde sürdürdüğümüz hesaplamalar sonucunda mümkün olan en alt seviyede ödeme yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Beklentileriniz ve ek talepleriniz doğrultusunda ücret politikamızı minimum düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Böylece maliyet olarak en yüksek katma değere sahip olmanızın önünü etkin biçimde açıyoruz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemizle tüm platform isteklerinize karşılık vermek için görevimizin başında bekliyoruz.
  Türkiye geneli manlift kiralama hizmetlerimizi uygun fiyatlardan almak için uzman ekibimize ulaşmanız gerekiyor. Menfaatlerinize paralel olarak düzenlediğimiz işlemlerimiz ve oldukça düşük düzeyli fiyatlarımızdan faydalanmak için acele etmelisiniz. Kampanyalı fiyatlarımız, avantajlı uygulamalarımız ve çok daha fazlasından rahatlıkla yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir. Böylece kişiye özel hizmet modellerimizi keşfedebilir ve kaliteli işlemlerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

  menlift kiralama tuzla

  ***Daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçin

  ***Kısa ve uzun dönem kiralama avantajları hakkında BU SAYFADA inceleyebilirsiniz
  Copyright © 2019-2024 Loft Makina Ticaret LTD.ŞTİ. All rights reserved. | Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. B1 Blok, No: 3S/16, TUZLA - İSTANBUL