Dizel Eklemli Platformlar

DİZEL EKLEMLİ PLATFORM MODELLERİMİZ

16 Metre Dizel Eklemli Platform

Kaldırma Kapasitesi 230 kg
Maks. Kişi Sayısı 2
Çalışma Yüksekliği 16.00 m.
Platform Yüksekliği 14.00 m.
Yatay Erişim 7.47 m.
Platform Boyutları 1.80 x 0.76
Jib Bom Hareketi + 70° / -60°
Yükseklik 2.33 m.
Genişlik 2.30 m.
Uzunluk 6.94 m.
Tırmanma Kabiliyeti % 40
Ağırlık 7430 kg.

18 Metre Dizel Eklemli Platform

Kaldırma Kapasitesi 230 kg
Maks. Kişi Sayısı 2
Çalışma Yüksekliği 18.00 m.
Platform Yüksekliği 16.00 m.
Yatay Erişim 8.85 m.
Platform Boyutları 1.80 x 0.76
Jib Bom Hareketi + 70° / -60°
Yükseklik 2.33 m.
Genişlik 2.30 m.
Uzunluk 5.80 m.
Tırmanma Kabiliyeti % 40
Ağırlık 7835 kg.

Dizel Eklemli Platform Özellikleri

Dikey ve yatay yönde hareket kabiliyetleri nedeniyle, DİZEL eklemli platformlar çok yönlüdür. Yükleri ekipman, makine ve diğer engellerin üzerinden kaldırmak ve taşımak ve ayrıca düz bomlu asansörlerle kolayca erişilemeyen bir yükseklikte diğer nesnelerin seviyesine kadar yükleri kaldırmak için idealdirler.
Bu makinenin döner tablası 360 derece döndürülebilir. Üst bom, neredeyse dikey bir konumdan yatayın altına kaldırılıp indirilebilir ve çalışma platformu yatay konumda kalırken uzatılabilir veya uzatılabilir.
Tüm eklemli platformlar, bom tamamen kaldırılmış haldeyken arazide hareket edebilir ve bazılarında belirli alanlara erişim sağlamak için dar bir şase bulunur. 15,5 m ile 47,5 m arasında değişen çalışma yüksekliklerinde dizel eklemli platformlar mevcuttur.
Tercih edilen markalar başlıca; Dingli, Sinoboom, Haulette, Genie, LGMG, JLG, Hangcha gibi markalardır.Dizel eklemli platform kullanım alanları

Dizel eklemli platform, kurulum, onarım, inşaat işleri ve daha fazlası için aktif olarak kullanılır. Genellikle yol boyunca bina cephelerine, köprülere reklam tabelaları yerleştirirken kullanılır. Bu ürün, şehir aydınlatmasının kurulması / sökülmesi için elektrik hatlarının ve iletişimin sürdürülmesi gerektiğinde çok popülerdir.
Eklemli platform ayrıca konserler veya panoramik film çekimi veya ekipman yerleştirme için diğer özel günler için de kullanılabilir.Dizel eklemli platform avantajları

  •  Tasarımın güvenliği ve güvenilirliği. Dizel eklemli platformlar, doğrudan erişim engellense bile yükün ve işçilerin gerekli yüksekliğe kaldırılmasını sağlayacaktır.
  •  Kolay ulaşım. Taşıma pozisyonundaki küçük boyutu nedeniyle, ürünün istenen bölgeye taşınması kolaydır.
  •  Yönetim kolaylığı. İkili kontrol maksimum konfor sağlar - konsol yalnızca operatör kabininde değil aynı zamanda çalışma platformunda da bulunur.
  •  Manevra kabiliyeti. Bir döner tablanın varlığı, insanların ve yüklerin sadece yukarı doğru taşınmasına değil, aynı zamanda onların çaprazda kalan yüksek bir yere taşımasına da izin verir.
  •  Arazi koşullarına uyumluluk. Ekipman, arazi özelliklerine sahip lastiklerle donatılmıştır ve eğim açısı 45 dereceye çıkarılmıştır, bu da en zorlu arazide çalışmayı sağlar.


Eklemli Platform filomuz düzenli olarak güncellenir, mevcut tüm ekipmanlar zamanında onarım ve bakıma tabi tutulur. Geniş ürün yelpazesi, doğru seçimi yapmanıza izin verecektir. Uzmanlarımız bu konuda size kesinlikle yardımcı olacaktır.

Copyright © 2019-2024 Loft Makina Ticaret LTD.ŞTİ. All rights reserved | Mescit Mah. Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. B1 Blok, No: 3S/16, TUZLA - İSTANBUL